אודות

בשנת 1996 הקים אריק קנלר את סוכנות ייצוג האמנים המייצגת כיום כ- 200 מהאמנים והיוצרים המובילים בארץ בתחומי הטלוויזיה, הקולנוע, התאטרון, הספרות, המוסיקה ועולם הפרסום.

אריק החל את דרכו המקצועית כמנהל הצגה של בת דודתו טליה שפירא ז"ל, עם הצגתה "אחת העם" וכמפיק האלבום "זרעי קיץ" של חברו הקרוב מאיר אריאל ז"ל ושניהם היוו עבור אריק מורי דרך והשראה אמנותית. כמו כן הפיק אריק את תקליטו הראשון של רן עפרון, וכן את ההצגות "לופ" ו – "המובן מעליו" של יוסף אל-דרור, "שייקספיר מה זה הדבר הזה?!" של שולי רנד ואיתן בלום וההצגה "געגועי לקיסנג'ר" עפ"י סיפוריו של אתגר קרת.

אריק קנלר היה הראשון שפתח סוכנות שמתמקדת בייצוג של כותבים ויוצרים בארץ. צוות הסוכנות מונה כ – 10 אנשים המרכיבים את המחלקות השונות; סוכנים אישיים, מחלקת חוזים, מחלקת פרסומות, מחלקת הנהלת חשבונות ומחלקה בינלאומית.

הסוכנות מעניקה שירותי ניהול מו"מ, עריכת חוזים וייעוץ משפטי תוך דגש ומתן תשומת לב מיוחדת לדיאלוג האישי בין הסוכן למיוצג ועבודה בשיתוף פעולה עם גופי שידור, תיאטרונים, הוצאות ספרים, בתי הפקה, משרדי פרסום וקרנות קולנוע בישראל. הסוכנים מחולקים למחלקות מקצועיות בשלל התחומים בהן עוסקת הסוכנות, בשיטת ה – Sub-Agents הנהוגה בחו"ל.

כמו כן, בזכות ההיכרויות וקשרי העבודה הענפים מהם נהנית הסוכנות עם גורמים בחו"ל, זוכים מיוצגיה לשירותי ייעוץ ושילוב גם בפרוייקטים בתחומים שונים, המתרחשים מחוץ לגבולות ישראל.